Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Bayimiz Olmak İster Misiniz?

Aşağıdaki formu doldurarak bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için sizlere geri dönüş sağlanacaktır.
Hakkımızda

10 Yıldır Sizinleyiz

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

"Canlandıran+Şifalandıran" diyerek çıktım bu yola. Bir rüya ile açtım gözlerimi ve büyük bir adanmışlıkla oluşturdum alt yapımızı. Bizim ve Bizden sonra gelecek nesillerin faydalanması niyetiyle emekliyorum. Yürüyüp, koştuğumuz zamanlar da olacak biliyorum. "Meridyen Terapi" alternatif tıp yöntemini tüm dünyada duyuracağız. Öncülük etmek, özgün olmak büyük emek ister. Bu haz hepimize nasip olsun. Kalbinizde ufacık bir kıpırtı oluşuyorsa siz de ister kendiniz canlanıp şifalanırsınız, ister benimle el ele bu işi yapar kendinizle gurur duydurursunuz. 

Hakkımızda
Şüheda KAYA
Meridyen Terapist
Sayılarımız Günceldir.!

Sayılarla Biz

00+

Danışan Sayısı

00+

Yıllık Tecrübe

00+

Bayi Sayısı

00+

Mutlu Ayrılanlar

MERİDYEN TERAPİ

10 Seansı 1 Meridyen Seansına Eşdeğer Olan Özel Yöntemler

Neden Biz ?

Hepimiz hastalanırız ve sonrasında iyileşmek için çözüm ararız. Peki ya hastalıklara yakalanmayı ön görüp engelleyebiliyorsak! Aldığımız önlemler sayesinde güçlü bir bağışıklığa sahip olup hastalıklardan uzak durabiliyorsak veya yakalandığımız hastalıklardan biran önce kurtulabiliyorsak?
İşte biz de tam olarak önleyici şifalanmayı öneriyoruz. Bir araya gelip şifa gücümüzü büyütmek, geride gülen yüzler bırakmak istiyoruz.

  • PROFESYONEL HİZMET Canlandıran Şifa Kurumları olarak sorunlarınıza kalıcı ve sağlıklı çözümler üretmek için yanınızdayız.
  • ÖNCELİK MEMNUNİYET Kurumumuz, memnuniyetinizi öncelikli hale getirerek sadece ihtiyacınız olan tedavileri uygulamaktadır.
  • ÖZEL CİHAZ Dünyada ilk ve tek orjinal cihazdır. Garantilidir. Dünya üzeri tüm belgeleri (FDA) onaylıdır. Kendi vücudunuza göre akım ayarlanabilir. Cihaza özel uygulama eğitimi uzmanlarımız tarafından online olarak verilmektedir.
  • UZMAN KADRO Canlandıran Şifa Kurumları olarak, alanında uzman, sertifikalı terapistler ile hizmet vermekteyiz.
Meridyen Terapi Cihaz Bilgisi

Uzman Ekip

Alanında Uzman Terapistlerimiz İle Hizmet Vermekteyiz

0532 173 34 15